Konkurs „Odpowiedzialni społecznie”

odpowiedzialni_spolecznie

 

Razem ze Starostą Legionowskim i Powiatowym Centrum Integracji Społecznej w Legionowie ogłaszamy konkurs „Odpowiedzialni społecznie”.  

Celem konkursu jest popularyzacja idei odpowiedzialnego, solidarnego społecznie biznesu i uhonorowanie pracodawców z terenu powiatu legionowskiego, którzy podejmują się takich działań. Do udziału w Konkursie mogą przystąpić pracodawcy, firmy z udziałem skarbu państwa, firmy prywatne i instytucje, bez względu na profil i rodzaj prowadzonej działalności, które są zarejestrowane i/lub prowadzą działalność na terenie powiatu legionowskiego.

Nagrody zostaną przyznane w trzech kategoriach: przedsiębiorca odpowiedzialny społecznie, instytucja odpowiedzialna społecznie i pracownik odpowiedzialny społecznie. Kryterium stanowić będzie zaangażowanie społeczne, budowanie relacji, działania związane z edukacją i odpowiadaniem na potrzeby społeczne.

Tytuł „Odpowiedzialnego społecznie” ma charakter honorowy i ma służyć promocji wzorców zachowania pracodawców i ich pracowników. Aby zgłosić swój udział należy przesłać komplet dokumentów konkursowych na adres Powiatowe Centrum Integracji Społecznej w Legionowie, ul. Piłsudskiego 3, 05-120 Legionowo, z dopiskiem Konkurs Odpowiedzialni Społecznie 2017 lub w wersji elektronicznej adres e-mail: biuro@cis.legionowski.pl

Termin zgłaszania wniosków to 17 listopada 2017.

Dokumenty do pobrania:

 

Dodaj komentarz